Vážení spoluobčané,

4 roky téměř uplynuly a nacházíme se opět v době, kdy budete rozhodovat, jakým směrem se Karviná v budoucnosti bude ubírat. Touto cestou bych vám chtěl poděkovat za vaši dosavadní důvěru a podporu, kterou jste České straně sociálně demokratické v Karviné dali, a to nejen před 4 lety v komunálních volbách – 50,31%, nebo před 2 lety ve volbách krajských – 35,71% , ale hluboce si vážíme vaší podpory ve volbách parlamentních, kdy ČSSD v Karviné dosáhla v rámci CELÉ České republiky NEJVĚTŠÍHO ÚSPĚCHU a to 36,05%. DĚKUJEME!

Jak je již naším dlouholetým zvykem, před 4 lety jste do schránek obdrželi podobný leták – tehdy s úkoly a prioritami, které jsme se zavázali do roku 2014 splnit. Sami můžete posoudit, co všechno se nám za uplynulé 4 roky opravdu povedlo. A jelikož jsme neslibovali nemožné, a naše sliby jsme splnili, naše vysvědčení můžeme považovat za výborné.

Pevně věříme, že vaše dosavadní podpora je odrazem naší dobře odvedené práce. Jak se sami můžete přesvědčit, Karviná se mění před očima, ale je tady ještě spousta rozdělané práce, ve které bychom rádi pokračovali. Pokud jsme vaši důvěru neztratili a v nadcházejících volbách nás opět podpoříte, uděláme maximum pro to, aby naše město bylo po dalších 4 letech zase o kus dál. Přesně tak, jako se nám to dařilo doposud. Naše cíle se nezměnily, lepší životní prostředí a celkově lepší život pro všechny občany Karviné, to je to, oč budeme usilovat i nadále.

Jak jsem již naznačil, naše cíle jsou stále stejné. Boj s nepřizpůsobivými, či lákání nových investorů a snižování nezaměstnanosti ve městě, jsou ale během na dlouhou trať. Mnohé se nám v tomto ohledu podařilo a mnohé jsme schopni dosáhnout i v budoucnosti, ať už díky dobré spolupráci se Sociálnědemokratickým vedením krajského úřadu, či dobrou spolupráci se Sociálnědemokratickou vládou celé České republiky – k tomu ale budeme potřebovat VAŠICH hlasů.

Stručně řečeno – jaká bude tvář našeho města, rozhodnete vy. Váš hlas a názor na to, co a jak by se mělo dělat, je důležitý a chceme jej slyšet.

PŘIJĎTE V ŘÍJNU KE KOMUNÁLNÍM VOLBÁM A POPOŘTE TÝM ČSSD V JEHO SNAHÁCH

Tomáš Hanzel, primátor města

 

Share